Osrodek Zaczarowane Wzgórze 

Biwaki konne i survivalowe/ Zgrupowania jeździeckie


Weekendy pełne przygód, czyli biwaki konne i surwiwalowo-przyrodnicze oraz zgrupowania jeździeckie

Wyrwij swoje dziecko się z rutyny i zaplanuj mu niezwykły weekend na Zaczarowanym Wzgórzu!

Młodszych adeptów jeździectwa, w wieku 7–10 lat, zapraszamy na niepowtarzalne biwaki konne. Dzieciaki będą szlifować podstawy jazdy konnej, w praktyce dowiedzą się, „co ten koń właściwie sobie myśli?”, będą bardzo aktywnie spędzać wolny czas i dostaną pełne życzliwości wsparcie do realizowania swoich pasji.

Biwaki surwiwalowo-przyrodnicze to dzieci w wieku powyżej 7 lat to fantastyczna sposobność do poznania świata zwierząt i roślin oraz opanowania podstawowych umiejętności prawdziwego surwiwalowca. Dwa dni intensywnych zajęć pozwolą się przygotować na każdą niespodziankę w terenie!

Dla starszych dzieci, od 10 lat wzwyż, przygotowaliśmy pełne adrenaliny zgrupowania jeździeckie. Ich uczestnicy zanurzą się w świat sztuki jeździeckiej, zdobędą nowe umiejętności i wspólnie z przyjaciółmi będą podziwiać świat z grzbietów niezwykłych koni z Zaczarowanego Wzgórza.

 

Twoje dziecko planuje wziąć udział w którymś z letnich i zimowych na Zaczarowanym Wzgórzu (zobacz nasze propozycje: https://www.wzgorze.eco.pl/wakacje, https://www.wzgorze.eco.pl/ferie

, ale:

  • nie zna jeszcze naszego ośrodka,
  • będzie to jego pierwszy samodzielny wyjazd na obóz,
  • chce wcześniej spróbować jazdy konnej,
  • już jeździ konno, jednak czuje, że warto potrenować przed obozem…?

W każdym z tych przypadków rekomendujemy przyjazd na biwaki konne, surwiwalowo-przyrodnicze lub zgrupowania jeździeckie, które odbywają się u nas całorocznie!

 

 Powrót