Osrodek Zaczarowane Wzgórze 

NABÓR DO SZKOŁY DLA PRAWDZIWYCH KONIARZY 2023/2024


  

Nabór do klasy I Szkoły dla Prawdziwych Koniarzy 2023/24!!

*W przypadku większej liczby chętnych osób istnieje możliwość utworzenia drugiej grupy.

✅Program przewidziany jest na 3 lata. W każdym roku przewidzianych jest 10 zjazdów weekendowych trwających od piątku (przyjazd od godz. 17/20) do niedzieli ( odbiór godz. 16/17). Dodatkowo w czasie trwania roku szkolnego przewidujemy doszkalające obozy w długie weekendy (np. pod kątem zawodów) , jak i zawody w których można będzie uczestniczyć na promocyjnych warunkach jako zawodnik/luzak. Każdy semestr zakończony jest egzaminami z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej.
✅Dla kogo:
- miłośników, pasjonatów koni w wieku 12+
- młodych jeźdźców posiadających umiejętności jazdy w podstawowych 3 chodach (stęp, kłus, galop).
- dla chętnych na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, szczególnie opartych na budowaniu wzajemnych relacji z koniem.
✅Pierwszy zjazd Szkoły przewidziany jest na 22-24 wrzesień 2023.
✅Pozostałe terminy będą znane w sierpniu br na 1 semestr i do listopada 2023 na 2 semestr.
✅Program:
-wiedza behawioralna, pielęgnacja koni, profilaktyka weterynaryjna, komunikacji i budowania relacji z końmi, pracy z ziemi przygotowującej do jazdy rekreacyjnej i sportowej, lonżowanie koni, habituacja koni, poprawa dosiadu i jazdy klasycznej zgodnej z biomechaniką konia i jeźdźca, warsztaty z dopasowania sprzętu jeździeckiego, postawy fizjoterapii, podstawowych prac stajennych, przygotowanie do dyscyplin sportowych takich jak, TREC PTTK, jazdy bez ogłowia i wiele innych tematów z zakresu najnowszej wiedzy nt. koni i jeździectwa, itp.

✅Prowadzący:
Osoby z wieloletnim doświadczeniem, pasją, praktykujący zawodnicy, trenerzy, behawioryści. Zapraszane są również osoby z zewnątrz jak weterynarze, szkoleniowcy jeździectwa różnych dyscyplin oraz innych profesji związanych z końmi.
✅Rekrutacja:
Przyjmujemy osoby jeźdżące na poziomie brązowej odznaki PZJ i GTJ (wymagana odznaka lub pisemne potwierdzenie umiejętności trenera.
✅Osoby uczestniczące w SPK mają obowiązek wykupienia indywidualnego ubezpieczenia uwzględniającego jeździectwo, jako sportu wysokiego ryzyka na czas trwania zajęć szkoły.
✅Zgłoszenia TYLKO przez platformę: LINK
✅Koszt: 450zł/zjazd lub 2150zł na cały semestr
✅Obowiązuje WPISOWE 80zł, niezwracane w przypadku rezygnacji.

☎️Więcej i nformacji: Barbara Draus 609050991Powrót