Osrodek Zaczarowane Wzgórze 

Kosmiczna Odyseja - czyli SYLWESTER 2017/2018


Startujemy tradycyjnie - 31 XII

Prom kosmiczny odlatuje z Krakowa o 19.30   ( McDonald ul. Wielicka) po drodze na planetę Zaczarowane Wzgórze każdego sympatycznego kosmitę, jasno świecącą gwiazdę, czy innego” nie z tej Ziemi” z humorem i flaszeczką zabierzemy..

 

Planowany przylot do stacji kosmicznej ok. 20.20 i po gorącej, nieziemsko dobrej kolacji się zacznie, znowu się zacznie……… Wprowadzać w stan nieważkości będziemy się przez całą noc, pijąc, tańcząc.

To już chyba 12 Sylwester na Zaczarowanym Wzgórzu – Kosmos.

Nie mogę się doczekać. To będzie odlotowy Nowy Rok.

 

Man in black, czyli Misio już miksuje muzę, jak co roku - do tańca, do śpiewania, nowości, starocie, szybkie, wolne, jak ktoś ma jakieś muzyczne preferencje, przesłać proszę tytuł i wykonawcę na mail.

 

Kosmiczne menu, niebiańskie smaki.

Na temat tego punktu nie będę się rozpisywała, Ci, którzy bywają wiedzą, że nikt głodny nie wyjdzie, gwarantuję. Ciepłe dania, zimna płyta, bufet kawowy ze słodkościami, napoje zimne, wino musujące o północy, wszystkiego po…..kocham karmić innych.

 

Goście, czyli Wy- to ten najważniejszy punkt programu. Cudowni, jedyni, z poczuciem humoru, bez agresji, fantastyczni i z fantazją, rozśpiewani, roztańczeni i oczywiście przebrani. Kosmici, kosmitki, astronauci, święci, gwiazdy, rakiety, cokolwiek Wam się z kosmosem kojarzy, niech będzie jak zwykle kolorowo, fantazyjnie, zabawnie, ja przebiorę się za……….

O północy, pod gwiazdami, racząc się bąbelkami, głośno i szczerze życzyć będziemy sobie wzajemnie: zdrowia, miłości, marzeń spełnienia, no i jeszcze byśmy bogaci byli.

 

Cena 190 od kosmity za odlotową noc.

Cena obejmuje transport z i do Krakowa. Cena nie obejmuje alkoholu, o który prosimy zaopatrzyć się na Ziemi.Powrót