Osrodek Zaczarowane Wzgórze 

Serdecznie zapraszamy na naukę i doskonalenie jazdy konne według naszego autorskiego programu !


Czekają na Was bezpieczne, różnej rasy i wielkości konie, które są pod stałą opieką weterynarzy, dietetyków, dopasowaczy siodeł, kowali, fizjoterapeutów i behawiorystów,  co gwarantuje, że konie mają właściwą KOMPLEKSOWĄ opiekę, są zrównoważone psychicznie i właściwie przygotowane kondycyjnie.

Przez tajniki jeździeckie poprowadzą Was doświadczeni instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia w stronę zrozumiałej i skutecznej współpracy z końmi. Nasza kadra szkoli się nieustannie korzystając z bogatej oferty jaką mamy na rynku. Posiadamy wiedzę i umiejętności dlatego naszych uczniów szkolimy metodami sprawdzonymi, ale i zgodnymi z najnowszymi badaniami i nauką.
W programie oprócz nauki jazdy konnej przewidziane są w zależności od stopnia zaawansowania jeźdźców: praktyczne zajęcia w stajni w tym nauka siodłania, czyszczenia i karmienie koni, zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu psychologii, nauki czytania koni, systemu komunikacji i porozumiewania się z końmi i kontrolą własnego ciała, rodzajów dosiadu, pracy z końmi z ziemi technikami naturalnymi, masażu relaksacyjnego, pracy nad własnym ciałem (ćwiczenia rozciągające, na piłkach) itp.

Karnety dostępne w opcjach:
- grupa dla początkujących - karnet zajęć w grupie (max 4 osobowej) 1 godzina jazdy konnej, 1 godzina zajęć teoretyczno-praktycznych np: czyszczenie, siodłanie, zajęcia komunikacji z koniem - karnet miesięczny (4 zajęcia po 2 godz.) 260zł
- kurs nauki jazdy dla początkujących - karnet zajęć indywidualnych ukierunkowany na rozwój danej osoby: 0,5 godz jazda konna 0.5 godz zajęcia teoretyczno praktyczne np. czyszczenie, siodłanie, zajęcia komunikacji z koniem+bezpłatne materiały do nauki - 100zł godzina/320zł kanet miesięczny (4 zajęcia)

Uwaga!
Rezerwacja 723-267-590 Jeśli numer nie odpowiada prosimy o sms oddzwonimy!Powrót