Osrodek Zaczarowane Wzgórze 

Biwaki na Zaczarowanym Wzgórzu


Biwaki to pełen radości i pasji weekend na Zaczarowanym Wzgórzu:
 AKTUALNA OFERTA
 
 27-28.05 Biwak przyrodniczo-surviwalowy
 
 08-11.06 Obóz terenowo - TREC PTTK 11+

Zapraszamy również dzieci, które pierwszy raz jadą bez Rodziców oraz wybierają się do nas na obóz letni!

Prosimy o zabranie śpiworów! Cena zawiera nocleg i 4 domowe posiłki dziennie. Nocleg w budynku w pokojach 4-6 osobowych z łazienką.Więcej informacji na stronie do rejestracji link

799 870 856
biwaki@wzgorze.eco.pl
Formularz do zapisu - link

BIWAKI PRZYRODNICZO-SURVIVALOWE DLA DZIECI 7+ na których będzie możliwość bliższego poznania świata zwierząt i roślin oraz zdobycia umiejętności podstaw survivalu.

Otwieramy szeroko oczy, wsłuchujemy się w otaczający świat, tropimy, uczymy się radzić sobie w terenie. Prawdziwa przygoda, przybliżająca tajniki przetrwania zarówno w teorii, jak i w praktyce.

BIWAKI KONNE 7-10, szalone konne zabawy na świeżym powietrzu, świat który się kręci wokół końskiego ogona, niesamowite konne przygody w grze terenowej, quizach i zagadkach.Będzie również kolorowo, czyli kreatywnie, artystycznie, sensorycznie plastyczne dla każdego. Nie zabraknie oczywiście jazd konnych, zajęć teoretycznych jak i zabawy w fryzjera konnego naszych kucyków.

ZGRUPOWANIE JEŹDZIECKIE DLA MŁODZIEŻY 11+ program mocno „koński”: jazdy konne, mnóstwo zajęć teoretycznych oraz praktycznych w stajni. Uczymy komunikacji z końmi, opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.W programie ćwiczenia psychofizyczne dla młodych jeźdźców z piłkami gimnastycznymi, gumami „mini band” a także wiele zajęć usprawniających zmysł równowagi i świadomości dosiadu. Prowadzimy warsztaty dosiadowe ( praca ziemi, na trampolinie, koziołku, koniu) Ponadto spacery z końmi, wszechstronna praktyka stajenna. Nie zabraknie również szalonych wspólnych zabaw, gier terenowych oraz wieczorów pełnych śmiechu. Jeżeli zatem Wasze dziecko chce się rozwijać w sztuce jeździeckiej, jest szczęśliwe w otoczeniu koni, to nie ma na co czekać.

Obóz terenowo - TREC PTTK 11+ Obóz dla młodzieży 11+, dla których zajęcia sportowe i w terenie są prawdziwą przygodą. Dla osób jeżdżących co najmniej SAMODZIELNYM kłusem.
Uczestnicy poznają tajniki Wszechstronnego Konkursu Konia Turystycznego PTTK. Dyscypliny, która koncentruje się na wszechstronnej weryfikacji umiejętności jeździeckich, niezbędnych podczas:
- jazdy w terenie (planowanie tempa i rozkładu sił w trakcie pokonywanej trasy, umiejętność pracy z mapą w terenie, techniki jazdy w różnych warunkach),
- elementów ujeżdżenia (kontrolowanie tempa i jakości chodu),
- pokonywania naturalnych i sztucznych przeszkód z siodła i w ręce w sposób bezpieczny


Powrót