Osrodek Zaczarowane Wzgórze 

Podane ceny to wersja podstawowa dla klientów indywidualnych. Grupy zorganizowane mogą liczyć na duże rabaty cenowe i przygotowanie indywidualnej oferty, po wcześniejszym kontakcie: wzgorze@poczta.onet.pl.

Na terenie ośrodka do Państwa dyspozycji jest placyk zabaw, wiata grillowa, ścieżka edukacyjna, kozia wólka (mini zoo), które można odwiedzić po wcześniejszym powiadomieniu Gospodarzy. Wszelkie inne atrakcje: przejażdżki i jazdy konne, animacje dla dzieci, możliwość spróbowania naszej kuchni, to imprezy otwarte zorganizowane ogłaszane cyklicznie na naszej stronie internetowej i facebooku.

Konie- posiadamy do dyspozycji 40 koni, całorocznie przygotowanych i trenowanych. Konie są pod stałą opieką weterynarzy, dietetyków (Hyppolit), sadelfiterów (Klinika siodła), kowali (Łuszcz), fizjoterapeutów i behawiorystów (Marzena Niewęgłowska) co gwarantuje, że konie mają właściwą KOMPLEKSOWĄ opiekę, są zrównoważone psychicznie i właściwie przygotowane kondycyjnie.

Instruktorzy- doświadczeni instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia w stronę zrozumiałej i skutecznej współpracy z końmi. Nasza kadra szkoli się nieustannie korzystając z bogatej oferty jaką mamy na rynku. Posiadamy wiedzę i umiejętności dlatego naszych obozowiczów szkolimy metodami sprawdzonymi, ale i zgodnymi z najnowszymi badaniami i nauką.

Jazda konna oraz przejażdżki konne na kucyku wymagają wcześniejszej rezerwacji miejsc pod numerem: 723 267 590

Jeśli numer nie odpowiada prosimy o sms, na pewno się odezwiemy!

Jazdy konne dla klientów indywidualnych w wakacje:

- od poniedziałku do piątku w godz. 18-19
- w sobotę: 8, 9, 10 (w tych godzinach możliwość również jazdy terenowej!)
- w niedzielę 18,19 (w tych godzinach możliwość również jazdy terenowej!)

Jazdy konne

Uwaga !!!

Cennik obowiązuje w okresie od 1 września do pierwszego dnia wakacji.
W wakacje wszystkie jazdy są droższe o 10zł oraz nie ma możliwości wykupienia karnetu.

Jazda konna na ujeżdżalni w grupie
TYLKO DLA OSÓB JEŹDŻĄCYCH I SAMODZIELNIE SIODŁAJĄCYCH
Pracujemy w grupach maksymalnie do 5 koni. Dla osób doskonalących jazdę konną: ujeżdżalnia, teren, lonża, ale również inne ważne aspekty jak ćwiczenia dosiadowe, psychofizyczne dla jeźdźców, komunikacji z ziemi. Osoba posiadająca karnet będzie miała wprowadzony indywidualny tok prowadzenia kierującego do dalszego rozwoju.
Zajęcia:
- 1 godz. jazdy lub - 0,5 godz. jazdy indywidualnej
- lonża lub - 0,5 godz. zajęć teoretyczno-praktycznych indywidualnych,
-0,5 godz. indywidualnej pracy z ziemi z końmi, komunikacji, naturala
80 zł / 60 min*
(karnet miesięczny: 240zł/ 4 jazdy)
*rozgrzanie koni, dopasowanie sprzętu, jazda)
Jazda konna na ujeżdżalni – indywidualnie od 1-2 osób140zł/60min*, karnet miesięczny:450zł / os osoby
Jazda na lonży - 0,5godz.indywidualnie70 zł / 30 min.
Karnet miesięczny 240zł, 4 jazdy
Jazda terenowa w grupiegrupa150 zł / 2,5 godz. (każda kolejna godz. 70 zł)
Oprowadzanie na kucyku
(dla dzieci do 8 roku życia)
Indywidualnie50 zł / 15 min
60 zł / 30minut
karnet miesięczny: 200zł (4 spotkania)
Specjalna oferta dla dzieci do lat 8Zapoznawanie się i czyszczenie kucyka + przejażdżka (ok. 15 minut) + wizyta w mini zoo karmienie zwierzątek.100zł / 45min
Karnet uniwersalny Dla osób doskonalących jazdę konną: ujeżdżalnia, teren, lonża, ale również inne ważne aspekty jak ćwiczenia dosiadowe, psychofizyczne dla jeźdźców, komunikacji z ziemi. Osoba posiadająca karnet będzie miała wprowadzony indywidualny tok prowadzenia kierującego do dalszego rozwoju.
Zajęcia:
- 1 godzina jazdy lub
- 0,5 godziny jazdy indywidualnej - lonża lub
- 1 godzina zajęć teoretyczno-praktycznych indywidualnych
240 zł / karnet miesięczny (4 zajęcia)
Karnet nauki jazdy DLA POCZĄTKUJĄCYCH Karnet zajęć indywidualnych ukierunkowany na rozwój konkretnej osoby: 0,5 godzinna jazda konna 0,5 godzinne zajęcia teoretyczno-praktyczne np. czyszczenie, siodłanie, zajęcia psychofizyczne dla jeźdźca, zajęcia komunikacji z koniem + bezpłatne materiały do nauki120zł/60min lub 450 zł karnet miesięczny/ 4 zajęcia
Karnet Okazyjny-doskonały prezentWspaniały prezent na każdą okazję! Karnet upominkowy Zaczarowanego Wzgórza! Świetny pomysł na prezent na I komunię, urodziny! Napisz do nas: poczta@wzgorze.eco.pl i napisz nam swój numer telefonu i informację dla jakiej osoby miałby być prezent. My dobierzemy indywidualnie zajęcia, może to być np. pobyt na jednym lub kilku z naszych weekendowych biwaków (konnym, temetycznym lub przyrodniczo-surwiwalowym!), zajęcia nauki i doskonalenia jazdy konnej, karnet nauki jazdy konnej, zajęcia jeździectwa naturalnego, karnet na warsztaty rozwojowe z końmi. Karnety wysyłamy pocztą na wskazany przez Państwa adres lub wysyłamy w wersji (do wydruku). Karnety można wykorzystać do roku czasu od zakupu i 3 miesiące od momentu zaczęcia pierwszych zajęć. Cena ustalana indywidualnie
już od 60 zł
Rajd (4 godzinny)w cenie opieka instruktorska200 zł
Jednodniowy rajdw cenie opieka instruktorska280 zł
Rajd ścieżkami indianChcesz wyruszyć w niezapomnianą podróż na grzbiecie przyjaznego wierzchowca, by odkryć tajemnice indiańskiej wioski…., opowieści przy ognisku i spanie w prawdziwych namiotach Tipi, elementy kuchni indiańskiej- opieka instruktorska,- suchy prowiant na drogę,- obiadokolacja z ogniskiem,- spanie w namiotach Tipi,- śniadanie, ciepły poczęstunek po powrocie,- przewóz rzeczy, ubezpieczenie300zł/dzień + koszty noclegów wyżywienia,
Uwaga! Zniżki dla Rodzin: każda następna osoba 10%
Rajd na KudłaczeSzczytami, dolinami byle do celu…Niezapomniane widoki, galopy duktami leśnymi…- opieka instruktorska,- suchy prowiant na drogę,- obiadokolacja z ogniskiem i gitarą,- nocleg w warunkach schroniskowych, śniadanie, ciepły poczęstunek po powrocie, przewóz rzeczy 300zł/dzień + koszty noclegu:
Uwaga! Zniżki dla Rodzin: każda następna osoba 10%
Karnet dla uczestnika Szkoły Prawdziwych Koniarzycykliczne zajęcia rozwoju jeździeckiego200zł/ karnet miesięczny,
4 zajęcia
Karnet Dorosłej Szkoły dla Prawdziwych Koniarzycykliczne zajęcia rozwoju jeździeckiego230zł/ karnet miesięczny,
4 zajęcia
Karnet Sekcji Sportowej lub karnet dla grupy 3 osób3 osoby300 zł/karnet miesięczny,
4 zajęcia